Schody kacze

Schody kacze

Schody kacze: piękno tkwi w prostocie

Schody zamontować możesz nie tylko w przestronnych klatkach schodowych i ogromnych salonach. Jeśli dysponujesz mniejszą ilością przestrzeni, ale potrzebujesz wygodnego i bezpiecznego przejścia z jednej kondygnacji na drugą – polecamy Twojej uwadze schody kacze. Schody kacze, nazywane inaczej młynarskimi wyróżniają się bardzo charakterystyczną konstrukcją. Są dość wąskie i dość strome. Mimo to, dzięki precyzyjnie dopracowanej konstrukcji – zapewniają swobodę i bezpieczeństwo poruszania się nawet dzieciom czy osobom starszym. Możesz je więc wykorzystać np. jako:

  • schody prowadzące do pokoju na poddaszu – zajmą niewiele miejsca, ale spełnią swoją rolę,
  • schody w mieszkaniu dwupoziomowym,
  • dodatkowe schody z parteru na piętro.

Sprawdzą się w małych klatkach schodowych oraz jako element niewielkiego salonu czy korytarza.

Schody kacze – lekki design, który podkreśli charakter wnętrza

Poza funkcjonalnością, schody młynarskie zachwycają również swoim designem. To konstrukcja, która nie obciąży wizualnie wnętrza. Wykonywane przez nas z połączenia metalu i drewna schody kacze doskonale dopełnią zarówno aranżacje nowoczesne, jak i te bardziej klasyczne. Strefa Schodów:

  • produkuje schody kacze proste oraz w kształcie litery L,
  • przygotowuje projekt schodów na indywidualne zamówienie – dzięki temu masz pewność, że schody wpiszą się idealnie we wnętrze Twojego domu czy biura,
  • produkuje schody, korzystając z zaawansowanego parku maszynowego – to dzięki niemu mogą powstawać solidne i wytrzymałe konstrukcje, które posłużą Ci przez wiele lat,
  • zapewnia dostawę gotowych schodów na terenie całej Polski oraz możliwość udzielenia wsparcia montażowego.

Możesz mieć pewność, że wsłuchamy się w Twoje potrzeby i zaoferujemy schody o konstrukcji i designie, które idealnie wkomponują się w aranżację każdego wnętrza. Aby uzyskać bezpłatną wycenę swoich schodów, skontaktuj się z naszymi doradcami.