Schody drewniane na beton

OFERTA

Schody na beton to praktyczne rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowocześnie wykończonych wnętrz. Takie stopnie można dowolnie zaaranżować obijając je drewnem czy wykładziną dywanową. Schody na beton cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród klientów, ze względu na trwałość i walory estetyczne. Jako niezależny wykonawca na obicie proponujemy drewno naturalne. Schody drewniane na beton to rozwiązanie, które doda elegancji każdemu wnętrzu.

Schody na beton – Warszawa

Ze względu na indywidualne preferencje klientów, możemy zaproponować różne style wykończenia stopni i podstopnic. Schody na beton mogą być wyłożone drewnem w dowolnym kolorze i strukturze, które wykazuje się wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Aby dodać schodom indywidualnego charakteru, w podstopnicach możemy zamontować oświetlenie, które będzie nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także zwiększy bezpieczeństwo.

Zalety betonowych schodów:

  • szybki czas wykonania
  • wytrzymałość
  • dowolność kształtów i kolorów
  • odpowiednia akustyka

Schody na beton to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu, bez względu na styl jego wykończenia. W przeciwieństwie do tradycyjnych, drewnianych stopni, te wykonane z betonu nie skrzypią i tłumią hałas kroków. Schody na beton – prostota i elegancja

Decydując się na betonowe schody, ich wykonanie warto zlecić fachowcom, co zapewni trwałość i bezpieczeństwo stopni. Dowolność wyboru kolorów obicia drewnianego oraz możliwość zastosowania dodatkowego oświetlenia LED, sprawia że schody na beton są chętnie wybierane w polskich domach. Schody drewniane na beton sprawdzą się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, jak i w aranżacjach nowoczesnych.

Nasza firma obsługuje klientów z Warszawy i okolic, m.in. Jabłonna, Legionowo, a także na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania z dotychczasowymi realizacjami oraz podjęcia współpracy z naszą firmą. Na wykonane schody drewniane na beton dajemy gwarancję i zapewniamy ich szybki montaż, aby nie opóźniać pozostałych prac wykończeniowych prowadzonych w domu.

W przypadku zainteresowania ofertą zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Państwu wszelkich informacji dotyczących nie tylko rozwiązania schodów drewnianych na beton ale także schodów kaczych, czy dywanowych. Pomogą także w wyborze produktów, które spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.

 

Jako producent schodów drewnianych w naszej ofercie mamy również między innymi schody młynarskie czy schody spiralne.