O nas

Strefa Schodów jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy producentem schodów i balustrad. Nasze usługi świadczymy zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze schody zna cała Europa!
Naszym klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę – od dokonania pomiaru po realizację zlecenia. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w doborze schodów i balustrad, bezpłatne wykonanie projektu, a także profesjonalny montaż.

ZAPLECZE PRODUKCYJNE


Posiadamy własną ślusarnię i stolarnię, co nie tylko umożliwia nam ciągłe wzbogacanie i rozwijanie naszej oferty, ale także pozwala w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby i życzenia naszych klientów, których zadowolenie stawiamy każdorazowo na pierwszym miejscu.

Nasze studio projektowe bazuje na programach AutoCad i specjalistycznych programach firmy Compass Software, dzięki czemu do zdecydowanej większości projektów schodów możemy wykonać wizualizację.

Dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w produkcji naszych schodów i balustrad mają Państwo pewność, że produkty oferowane przez firmę Strefa Schodów są najwyższej jakości.

Wysoką jakość naszych schodów uzyskujemy dzięki zastosowaniu centrum obróbczego, które sterowane cyfrowo pracuje z dużą precyzją.

Wszystko to daje optymalny efekt końcowy, co pozwala nam odnosić sukcesy i zapewnia silną pozycję na rynku, Państwu natomiast gwarantuje pełną satysfakcję z wyboru produktu i zadowolenie z jego jakości.